top of page

Vědomá jógová terapie

jógová terapie

dovol si zpomalit a odpočívat.

Vybrali jste si Vědomou jógovou terapii. 

Přiznám se z jógových technik mou nejoblíbenější. Velmi jemnou jógovou praxi, díky které se budete cítit ve svém těle mnohem příjemněji. 

 

Velmi mi pomohla při řešení a léčení mých psychických i fyzických strastí a bolístek a věřím, že přinese klid a péči i do vašeho života. Protože už jen to, že si dovolíme se vědomě hýčkat,  věnujeme si pozornost je samo o sobě léčivé. Naše pozornost má totiž velkou sílu. 

 

V jógové terapii jemně uvolňujeme tělo, hýčkáme ho, nasloucháme jeho potřebám a díky tomu, hýčkáme i mysl a duši, jelikož jsou velmi silně provázány. 

 

Níže naleznete veškeré potřebné informace. 

 

Nebo si tlačítkém níže napište o termín. 

_DSC1639 (kopie)_edited_edited_edited_edited.png

"Říká se, že co hledáme hledá také nás - když postojíme najde si nás to. Jakmile se to objeví, neodcházejte. Postůjte a sledujte, co se bude dít dál."

                             - Clarissa Pinkola Estés

                              

_DSC1547 (kopie).jpg

Hlavními aspekty jógové terapie je hluboké uvolnění. Cílem této blahodárné praxe je uklidnění těla a celého nervového systému jemným zahřátím pomocí vědomého pohybu a poté setrváním v klidu v pasivních jógových pozicích po dobu několika minut s využitím hlubokého a pomalého dýchání. Vytvořím pro vás bezpečný prostor, kde se budete moct uvolnit a být jen sami se sebou.

 

Protože až ve chvíli, kdy začneme oddychovat na úrovní nervové soustavy, naše tělo se může zotavit a nabrat energii. 

 

Učí nás zastavit, zpomalit a znovu vnímat svoje tělo a jeho potřeby. Vytváříme tak protiklad k dnešní jangové, rychlé a na podněty a výkon náročné době. Vyvažujeme ho. Vytváříme společně s ním harmonii. Neděláme nic, ale vlastně děláme mnoho. 

 

Terapie je prokládána prvky mindfulness technik, jemnou masáží, voňavými olejíčky i soundhealingem pro ještě větší požitek z hýčkání, které si můžete dovolit. Protože věřte mi, vy si to zasloužíte. 

Vědomou jógovou terapii vám nabízím ve dvou časech trvání. A to 75 a 90min. Níže naleznete popis jednotlivých časů lekcí. Celá skladba lekcí se vždy přizpůsobuje vašim potřebám v dlouhodobém horizontu a také přímo v jednotlivé praxi. 

 

 

Vědomá jógová terapie ✨

75min - 1150Kč 

Náš společný prostor pro to, učit záměr, jemnými vědomými pohyby v sedu či lehu na podložce zahřát tělo a poté oddychovat. Oddych doplňuji jemnou masáží a hojivým dotykem společně s vonnými olejíčky a soudhealingem. Na konci zvládneme krátkou meditaci nebo si můžeš vybrat kartu, která tě bude provázet po praxi. 

 

Vědomá jogová terapie ✨ DOPORUČUJI

90min - 1350Kč 

V 90minutách stihneme vše jako v kratší verzi, ale budeme mít více času se zastavit, pověnovat se celistvě tématu, které přinášíte. Budeme mít více prostoru hýčkat tělo i mysl a na závěr stiheme i meditaci a čtení z karet pokud si tak budete přát. Dát šálek čaje nebo rituálního kakaa a prostě jen tak pobýt. Společně.

Vědomá jogová terapie ✨ DOPORUČUJI

120min - 1750Kč 

Dvouhodinové hýčkání těla, mysli i duše. Z praxe jsme s klientkami přišly na to, že nám je i 90min často málo. Proto jsem vvytvořila i dvouhodinový prostor pro to zpomalit, pověnovat se velmi do hloubky tématu, které přinášíš. Společně si popovídáme, pohýčkáme tělo jógovou terapií, mysl i duši jemnou meditací. Budeš mít prostor pro delší šavásanu s jemnou masáží hlavy, krku či obličejovou nebo touch-healingem (jemnou tlakovou masáží celého těla). 

Chcete vyzkoušet jógovou terapii se soundhealingem? Více info tady.

Chcete si užít čas společně s partnerem v páru a nebo si vytvořit krásný společný čas s kamarádkou? 

Vědomá jógová terapie v páru: 

✨75min - 1350Kč 

 ✨90min - 1550Kč

bottom of page