top of page

Vědomá hatha jógová individuálka.

soukromé lekce.

Moc mě těší váš zájem, se mnou jógovat. Jsem velmi šťastná, že jste tady. 

 

Vybrali jste si Vědomou jógovou individuálku, seskládanou mnou od srdce pro všechny kdo si chtějí užít jógu v soukromí s plnou pozorností lektora. Dopřát si tak potřebný čas sám pro sebe, pečovat o sebe, postarat se o své tělo, mysl i duši protože všechny tyto 3 elementy jsou silně provázány. 

Níže naleznete veškeré potřebné informace. 

Nebo si tlačítkém níže napište o termín. 

_DSC1600.jpg

"Jóga vám umožní najít nový druh svobody, o které ani nevíte, že existovala."

                             - B.K.S. Iyengar

Pokud se postaráme v prvé řadě o sebe, pak máme sílu postarat se o bytosti kolem sebe, podat třeba i v pracovním životě lepší výkony a opravdu si poté užít pocit uspokojení ze samotného úspěchu. 

 

A o tom jóga pro mě je, abychom věděli, jak vše co načerpáme na jógamatce použít v běžné realitě života. 

 

Níže naleznete popis jednotlivých časů lekcí. Celá skladba lekcí se vždy přizpůsobuje vašim potřebám v dlouhodobém horizontu a také přímo v jednotlivé praxi. 

 

Cena se odvíjí od času, který společně strávíme a vždy se musí připočíst ještě nájem studijku. Ceny, které uvádím jsou již s nájmem pro studijko, tedy konečné. 

 

Esence klidu ✨

60min - 950Kč 

Je to takový malý kousek klidu kdy stihneme určit si záměr, protáhnou a posílit tělo pomocí ásan a kratší relaxaci a s maličkou masáží. 

 

O kousek více klidu ✨

75min 1150Kč 

Je už vědomá péče, kdy stihneme vše co v 60min, ale můžeme si dát na čas, přidat meditaci a relaxaci prodloužit či si zazpívat mantry. Dáme si čaj a nebudeme, tak spěchat. 

 

Pořádné vyklidnění ✨

90min 1350kč

Je vědomá péče se vším všudy. součástí je určení si vědomého záměru, ásany, relaxace, meditace, mantry či jógasutry , masáž šíje či dlaní a nebo ayurvédská masáž obličeje, oddech po lekci s čajem nebo kakaem a pobytím společně. 

 

Individuálka v páru: 

Esence klidu✨            60min 1150Kč 

O kousek více klidu ✨75min 1350Kč

Pořádné vyklidnění ✨90min 1550Kč

bottom of page