top of page

Speciálky

Kopie návrhu přerod ženy.png

Root down deep Uzemnění - bezpečí

Dnes žijeme stále v hlavě. V naší mysli. Ztrácí se spojení s přírodou s matkou zemí. Zeslabují naše kořeny. Kořeny jsou naše kotvy, které nás podrží při našem růstu i při vichřici událostí na cestě životem. 

Naše kořeny jsou také velmi silně spojeny s pocitem bezpečí v našem životě. Pocit bezpečí je jedna z nejdůležitějších kvalit pro plnohodnotný život. Pokud se necítíme i třeba jen podvědomě v bezpečí, naše tělo je stále v módu bojuj - uteč nebo dnes možná nejhůře zamrzni. 

Náš nervový systém je přehlcený z celodenního stresu našeho života a raději „zamrzne“ a nedovolí nám cítit více stresu pro zachování našeho života/zdraví. Ale nedovolí nám cítit ani druhou půlku spektra našeho prožívání. Nedovolí nám prožívat naplno radost, smích, potěšení. 

Pojďme společně oslavit, zasnímat a posílit naše energetické kořeny. 

Na červencové full moon Yoga ceremony si společně projdeme meditací zakořenění, která bude vaším průvodcem i v běžném životě. Připavila jsem si pro vás ásany jógové terapie, které jsou zaměřené právě na harmonizaci naši 1. čakry. a pocit bezpečí, lásky a laskavosti v životě. Pro prohloubení prožitku pro projdeme také jóganidrou a soundhealingem a vše nakonec vložíme do našeho záměru propojeného s rituálním kakaem, které nám pomůže otevřít naše srdce důvěře v život a přenést záměry do hmoného života. Protože právě tady v realitě svůj život tvoříme a je to ten největší dar.

KDY? 23.7. 18 - 20:15 (s přesahem) 
KDE? Asatoma studio Masarykovo náměstí 50
CENA 500Kč
Počet míst je omezen na 10 žen

Těším se na každou jednu z vás

S láskou

Johana Nea

bottom of page