top of page

Soundhealing.

soundhealing.

dovol si se zastavit a regenerovat.

Všechno v našem vesmíru má svou určitou frekvenci a svůj vlastní zvuk. Mnohdy pro nás neslyšitelný.

Vibrace zpívající misky se dotkne každé buňky v našem těle - ať už je to orgán, kost, kloub nebo sval. Je to taková celobuněčná masáž. Díky tomu tkáně dokáží souznít s vibracemi a frekvencemi, které mísa vydává a nalézt opět frekvenci jí vlastní.

Vibrace misek vytvářejí takzvaný posvátný prostor zvuku, kde je možné pocítit na svém těle i mysli vibrující harmonizující tóny. 

Zažijme společně pocit prostého a laskavého bytí.

 

Níže naleznete veškeré potřebné informace. 

 

Nebo si tlačítkém níže napište o termín. 

já a misky.JPG

"Buďte laskaví, vždy když je to možné. Vždy je to možné."

                             - Dalajláma

6D1AE930-C831-4F53-9DEB-2B9232B7ACD8.JPG
F401F7EE-31E8-4032-9D1A-1081317C1B1A.jpg

Všechno v našem vesmíru má svou určitou frekvenci a svůj vlastní zvuk. Mnohdy pro nás neslyšitelný. Lidské tělo je plné vibrací a vlnových délek. Na tom staví celá medicína. Všechny vyšetřovací metody jako EEG, EKG, sono a ostatní fungují na principu měření nebo transformace frekvencí na informaci, kterou dokážeme přečíst. Každá buňka našeho těla vibruje na určité frekvenci a specificky zní. Zdravá tkáň nebo část těla ma svou specifickou frekvenci a je “vyladěná”,zatímco vibrace tkáně, která je narušená je jiná - a právě zvuk a vibrace mís ji dokáže harmonizovat. 

 

Vibrace zpívající misky se dotkne každé buňky v našem těle - ať už je to orgán, kost, kloub nebo sval. Je to taková celobuněčná masáž. Díky tomu tkáně dokáží souznít s vibracemi a frekvencemi, které mísa vydává a nalézt opět frekvenci jí vlastní. Díky tomu může započít třeba i samoléčebný proces těla, který už dávno zapomnělo díky stresu, kterému je stále vystavováno. 

 

A co více. Takto se dají synchronizovat a harmonizovat také mozkové vlny a hemisféry. Jejich tóny uvolňují mysl a tím vytvářejí meditativní stav. Přinášejí nám hlubokou relaxaci a podporují intuici.

Zvuky zpívajících zpívajících mís mohou velmi silně uzemňovat, propojují

ovat nás s matkou zemí, s hmotou ve které žijeme. Dokáží dotknout našeho fyzického - hrubohmotného tak i emocionálního a myšlenkového - jemnohmotného těla. Je to harmonizace pro tělo, mysl a duši. 

Koupel ve vibracích  mís je i duchovním zážitkem: přináší pocit jednoty a osvobození se. 

Po utichnutí mís můžeme pokračovat dále ve svém životě naplnění, regenerovaní a uzemnění.

Zažijte pocit prostého láskyplného bytí. 

Soundhealing doplňuji také jemnou masáží, vonnými olejíčky a také zvukem ocean drumu a koshi zvonkoher.

 

Individuální soundhealing ✨

60min - 1200Kč 

Individuální soudhealing probíhá jen v leže v pozici na zádech, kdy přikrytí a s pocitem bezpečí odpočíváte a misky jsou pokládány přímo na tělo kdy vás jejich harmonizační vibrace a zvuk obejmou a vy si můžete naplno vychutnat co to znamená plně relaxovat a harmonizovat každou buňku ve vašem těle. 

Cena pro soundhealing v páru 1500,-

 

Jógová terapie se soundhealingem✨ DOPORUČUJI

90min - 1500Kč 

Kombinace jógové terapie a soundhealingu je mou srdcovkou. Všechny informace o jógové terapii najdete tady. Po tom co pohýčkáme tělo v regeneračních pozicích, harmonizujeme v dlouhé závěrečné relaxaci vaše tělo i hojivými vibracemi a zvukem. Dáme si šálek čaje nebo rituálního kakaa a prostě jen tak pobudeme. Společně.

Cena pro terapii v páru 1700Kč

bottom of page